ATLAS – Złota Budowlana Marka Roku 2018 oraz Marka Przyjazna Fachowcom!

W czwartek, 7 czerwca 2018, wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku. Podczas uroczystej gali, marka ATLAS, już po raz kolejny, otrzymała najważniejsze wyróżnienie – Złota Budowlana Marka Roku. Firma otrzymała także drugi, równie zaszczytny tytuł – Marki Przyjaznej Fachowcom. Nagrody w imieniu firmy Atlas odebrały Anna Durajska – Kierownik Mediów Społecznościowych i Branżowych oraz Anna Stolarek – Specjalista ds. Komunikacji Branżowej.

 

Najwyższa jakość i zaufanie

Organizowany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce, cyklicznym projektem badawczym o tak szerokim zasięgu, którego wyniki rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju.

 

Ścisła współpraca

Atlas, jako lider na polskim rynku chemii budowlanej, dokłada wszelkich starań, aby wytwarzane produkty w pełni odpowiadały na codzienne potrzeby wykonawców. Receptury nowych produktów i udoskonalenia tych istniejących, powstają w ścisłej współpracy z fachowcami, a wielopłaszczyznowe testy, prowadzone z ich udziałem, stają się podstawą wejścia wyrobów na rynek. Efekt końcowy jest więc wynikiem konsekwentnego wsłuchiwania się we wzajemne potrzeby, a każde wyróżnienie ze strony wykonawców ma szczególne znaczenie, potwierdzające słuszność obranej strategii.

 

Źródło: atlas.com.pl